Повідомлення ДПС про прийняття на виробничу практику учня ПТУ

👇 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь 🕵️

Приймаємо на виробничу практику учня професійно-технічного навчального закладу з робочим місцем. Чи повідомляти податкову про прийом на роботу?

Ні, повідомляти ДПС не потрібно.


На час практики з учнями професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) не укладають трудовий договір. Тож і ДПС не потрібно повідомляти про практику учня ПТНЗ. Достатньо наказу про зарахування на практику.


За фактично виконаний обсяг робіт учнями, слухачами за період виробничого навчання та виробничої практики відповідно до виробничих завдань, підприємство нараховує їм заробітну плату згідно з установленими системами оплати праці за нормами, розцінками, ставками (окладами) з урахуванням коефіцієнтів, доплат і надбавок (п. 17 Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами закладів професійної (професійно-технічної) освіти виробничого навчання та виробничої практики, затвердженого постановою КМУ від 07.06.1999 № 992).


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.

Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал»«Преміум» або «Преміум ПРО».


Джерело: kadroland


Відео на тему:


Стажування та практика: 5 відмінностей