У Раді переглянуть рішення щодо блокування рахунків ухилянтів та заборони керувати авто

Депутатка Ірина Фріз повідомила, що Комітет ВРУ повторно розгляне рішення про введення обмежень для ухилянтів, зокрема блокування рахунків, заборону керування транспортом, виїзд за кордон

Комітет ВР з нацбезпеки, оборони та розвідки переглянув комітетські правки до законопроєкту про мобілізацію. Мова йде про норми відносно блокування рахунків та надання консульських послуг для українців, яких співробітники ТЦК звинуватять в ухиленні від мобілізації. Про це народна депутатка Ірина Фріз повідомила у Facebook за результатами засідання комітету.

За її словами, Комітет переглянув своє попереднє рішення, яким відхилив введення тимчасових обмежень – блокування рахунків, заборона керування транспортними засобами, виїзд за кордон – для українців, яких співробітники ТЦК звинувачуватимуть в ухиленні від мобілізації

Ірина Фріз зауважила:

Отже тепер комітет повторно буде розглядати дану норму

Вона додала, що Комітет також повернув обмеження щодо надання консульських послуг громадянам України за кордоном, які не стануть на військовий облік.


Водночас впровадження електронного кабінету військовозобов'язаного наразі пропонують залишити як право (можливість), а не обов’язок.


Фріз додала, що остаточна редакція законопроєкту до другого читання буде ухвалена на наступному засіданні Комітету.


Джерело: Дзеркало тижня