Як звільнити директора ТОВ без згоди власників

Відомі випадки, коли керівник бажав звільнитися з посади, але власники товариства відмовлялися припиняти з ним трудові відносини або просто ігнорували вимогу, не підписували відповідні документи і не вносили зміни до Єдиного держреєстру. Розберемо на прикладі як звільнити директора ТОВ без згоди власників


Загальна процедура звільнення директора ТОВ, яка всім відома  


Директора товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) звільняють його власники (учасники).


Для цього складається протокол загальних зборів (якщо кілька учасників) або рішення єдиного учасника про припинення повноважень керівника. Одночасно цим же протоколом призначається новий керівник, що принципово для цієї процедури.


Такий протокол із засвідченими нотаріусом підписами учасників ТОВ разом з іншими документами подають чи надсилають держреєстратору, нотаріусу з відповідними функціями держреєстратора або до ЦНАПу.


У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) з’являються ПІБ нового керівника.


Є ще певні кадрові деталі, як то визначення дат припинення трудових відносин із діючим керівником і виникнення таких відносин з новим, оформлення наказу про звільнення чи припинення виконання обов’язків керівника, повідомлення ТЦК та СП про звільнення одного керівника та про призначення іншого тощо.


Якщо ж власники бізнесу не звільняють директора, то все стає складнішим.


Звільняємо наказом самих себе


Це найпростіший варіант, яким користують доволі часто. 


Вважають, що достатньо підписати наказ «самому на себе» про припинення виконання обов’язків директора. Але в Законі України від 06.02.2018 № 2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі — Закон № 2275) йдеться про те, що звільнення керівника товариства можливе лише з одночасним призначенням нового керівника.


У частині 13 статті 39 Закону № 2275 норма звучить так:

«Повноваження одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу можуть бути припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень лише шляхом обрання нового одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу або тимчасових виконувачів їхніх обов’язків. У разі припинення повноважень одноосібного виконавчого органу або члена колегіального виконавчого органу договір із цією особою вважається припиненим».

Отже, аж поки загальні збори учасників не ухвалять рішення про призначення нового керівника – повноваження діючого не припиняться. Відповідно не має можливості внести зміни у ЄДР.


Який же вихід із ситуації


Без звернення до суду в такій ситуації не обійтися.


Керівник, який бажає припинити трудові відносини, має звернутися до суду з позовом до ТОВ і вимагати припинення трудових відносин.


Такі спори раніше розглядали суди загальної юрисдикції, але тепер згідно з правовою позицією Великої Палати Верховного Суду відповідні спори розглядають господарські суди. Це пояснюється специфічним статусом керівника, який перебуває з ТОВ одночасно в корпоративних та трудових відносинах. Така специфіка правового статусу керівника визначає й особливості процедури звільнення.


Досудова процедура є вкрай важливою. Тут недостатньо направити ТОВ чи його загальним зборам заяви про звільнення. Керівнику також необхідно у чіткій відповідності до Закону № 2275, з урахуванням особливостей, визначених статутом, скликати загальні збори учасників. До порядку денного загальних зборів включається питання звільнення керівника та призначення на цю посаду іншої особи.


Якщо процедури скликання загальних зборів не дотримано, суд відмовить керівнику в позові.


Чого вимагати і від кого


Відповідачем у справі про звільнення керівника є юридична особа, в нашому випадку – ТОВ. Також у справі може бути другий відповідач, яким є орган у сфері державної реєстрації. Адже у разі ухвалення рішення суду на користь керівника ТОВ, до ЄДР необхідно буде вносити відповідні зміни. 


В позовних заявах про звільнення без згоди власників позивач може просити суд припинити трудові відносини або ж припинити трудові відносини, корпоративні відносини, відносини представництва тощо. Якщо відповідачем у справі також є орган у сфері державної реєстрації, то суд додатково слід просити зобов’язати такий орган внести зміни до відомостей про керівника, що містяться у ЄДР.


Навіть якщо керівник позивався лише до товариства і не залучав орган держреєстрації, після набрання «позитивним» рішенням суду сили необхідно буде потурбуватися про внесення змін до ЄДР.


Висновки


  1. Директора товариства з обмеженою відповідальністю звільняють його власники (учасники).
  2. Поки загальні збори учасників не ухвалять рішення про призначення нового керівника – повноваження діючого не припиняться.
  3. Керівник, який бажає припинити трудові відносини, має звернутися до суду з позовом до ТОВ і вимагати припинення трудових відносин.


Дмитро ГАРНИЙ, директор Київського міського центру підтримки і розвитку бізнесу


Шаблони та зразки документів:


Рішення учасника ТОВ про зміну керівника

Протокол загальних зборів учасників про зміну керівника ТОВ

Протокол про призначення та звільнення директора

Рішення засновника про звільнення директора

Протокол загальних зборів учасників товариства про звільнення та призначення директора за сумісництвом