Перш за все, для того, щоб отримати бронювання кінцевому бенефіціарному власнику (далі – КБВ) потрібно:
1. Авторизуватися на порталі уповноваженій особі компанії або керівнику / підписанту – https://diia.gov.ua/services/bronyuvannya-pracivnikiv
2. Перевірити відомості про компанію і проставити галочку, якщо в цій заяві потрібно забронювати бенефіціарного власника.
3. Обрати ПІБ осіб, кого потрібно забронювати. Зверніть увагу дані для вибору підтягуються з ЄДР.
4. Перевірити сформовану заяву та підписати КЕПом. Стежте за статусом заяви в особистому кабінеті. Повідомлення про результат ви отримаєте на електронну пошту та в кабінет громадянина.
Перебуваєте у постійних пошуках довідкової інформації? Тоді мерщій до розділу Довідники! Бібліотека довідників повсякчас доповнюється, а головне, що інформація, розміщена тут, відповідає всім нормам чинного законодавства!
Бронювання КБВ наразі можливе за умов:
- бенефіціарний власник самостійно себе забронювати не можна, якщо він не є уповноваженим / керівником / підписантом;
- бронюються поза лімітом;
- для бронювання людини як КБВ, вона не може працювати в штаті компанії. Якщо КБВ є працівником, то він бронюється відповідно загального ліміту
- якщо в ЄДР немає відомостей про РНОКПП та паспортні дані КБВ, потрібно довнести ці дані в ЄДР і після цього подавати заяву на бронь. Дані про КБВ не вносяться заявником, а тільки підтягуються з реєстру.
Чи втратить чинне бронювання КБВ, якщо його оформити як працівника компанії?
У «Дії »відповідають, що у такому випадку КБВ втрачає чинне бронювання.
Джерело: kadroland