Про QR-код у Резерв+. Аудит е-трудової. Повідомлення ДПС про практику учнів ПТНЗ. Доставлення до ТЦК на таксі. 🙋‍♀️ Ранковий кадровик від 19.06.2024

Коротко, структурно, зрозуміло розповідаємо про головні новини. Радимо кращі статті дня та даємо зразки документів. І трохи професійного гумору


Не кажіть директору, що у мене 3 роботи


Запис до трудової книжки про роботу за сумісництвом проводять виключно за основним місцем роботи і на вимогу працівника. Приклад заповнення трудової наводимо за посиланням.


Cередня зарплата > 36336 грн — новий критерій бронювання


У ВРУ зареєстровано новий законопроєкт №11331-1 щодо умов економічного бронювання працівників. Він передбачає дві умови для броні, а саме: середньомісячна зарплата військовозобов'язаного працівника має бути не менше 36336 грн; у роботодавця відсутня заборгованість з виплати зарплати. Докладно про це говоримо тут.


До ТЦК на таксі


Роботодавець, отримавши розпорядження про виклик працівника до ТЦК, у наказі про оповіщення вказує спосіб доставлення такого працівника до ТЦК. Чи можна працівнику відбути до ТЦК на таксі та чи може роботодавець відшкодувати такі витрати? Відповіді у статті.


Читати статтю


Гарячий документ тижня


Підготували для Вас цього тижня гарячий документ — супровідний лист про направлення для звіряння даних списків персонального військового обліку (розпорядження надійшло із запізненням). Завантажуйте безкоштовно за посиланням.


Приєднуйтеся до святкування!


Кадрова Платформа №1 святкує 4 роки! Без Вашої підтримки та довіри ми б не стали кращою кадровою платформою України. Тому ми підготували для Вас особливі сюрпризи. Просто тому, що Ви з нами на цьому неймовірному шляху 😊

 

Оформлюйте доступ до Кадрової Платформи №1 на 12 місяців, відкривайте доступ до ексклюзивних сервісів та автоматично долучайтеся до учасників суперрозіграшу!


Взяти участь у розіграші


18 червня у додатку Резерв+ з'явився QR-код


У застосунку Резерв+ 18 червня з'явився QR-код. Це означає, що електронний військово-обліковий документ отримав таку ж юридичну силу, як і паперовий. Як усе працює, розповідаємо за посиланням.


Для бронювання необхідна коректна ТК


В оновленій редакції, яка запрацювала з 08.06.2024 року, викладено Порядок №76, де значних новацій зазнало бронювання працівників. А саме, важливою умовою для оформлення відстрочки є своєчасне внесення відомостей до трудових книжок.


Читати статтю


Солдат служить — табель заповнюється


Час військової служби у табелі обліку позначають буквеним кодом «ІН» або цифровим «22», що означає інший невідпрацьований час, передбачений законодавством. Детальніше тут.


Корисно для кадровика


  1. Чи перевіряти при працевлаштуванні давність відвідування ТЦК та проходження ВЛК.
  2. У період воєнного стану можна встановлювати випробування для вагітної працівниці.
  3. Про проходження учнями ПТНЗ виробничої практики ДПС не повідомляють.
  4. Письмові трудові договори: (не)обов’язковість, форми, перспективи переходу з усних на письмові.


Тут на вас завжди чекають!


Наш Telеgram-канал — це кадрова спільнота, в якій ду-у-уже люблять підписників, дарують подаруночки, тримають руку на пульсі змін і завжди інформують щодо всіх робочих питань.


👉 Якщо ви не з нами, запрошуємо у кadroland live!


Новини підготувала


Ваша зранку авантюристка, вночі астролог, вдень — Редакція