👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Відповідно до п. 5 глави 3 розділу ІІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мінюста України від 18.06.2015 №1000/5 під час реєстрації документа надається умовне цифрове (літерно-цифрове) позначення – реєстраційний індекс. Елементами реєстраційного індексу є: порядковий номер документа у межах групи документів, що реєструються, який доповнюється індексами, що застосовуються в установі, зокрема індексами за номенклатурою справ.
Реєстраційний індекс розпорядчих документів та деяких внутрішніх документів (акти, протоколи, договори тощо) складається з порядкового номера у межах року.
З метою розрізнення груп наказів (розпоряджень) з кадрових питань (особового складу) кожного виду до порядкового номера може додаватися літерний індекс.
Система таких індексів розробляється підприємством самостійно. Як правило, використовують реєстраційні номери з літерними індексами «тм» та «тр» залежно від строків зберігання кадрових наказів, відповідно тимчасове (5 років) або тривалого (75 років).
👌 Сервіс «Особистий Консультант» — це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.
Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Журнал реєстрації наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання
Журнал реєстрації наказів з кадрових питань тимчасового строку зберігання
Журнал реєстрації наказів з основної діяльності
Статті на тему:
Види та класифікація наказів підприємства
Три способи реєстрації наказів
Журнали реєстрації кадрових наказів: як завершити 2024 рік
Як оформлювати додатки до наказів: практичні поради
Один Журнал реєстрації для всіх кадрових наказів: чи допустимо це