👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Працівники ТЦК та СП мають технічну можливість анулювати бронювання військовозобов'язаним засобами Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.
Варто нагадати, що надана відстрочка за бронюванням підлягає анулюванню, зокрема, у разі надання відстрочки з інших причин, визначених ст. 23 Закону України від 21.10.1993 № 3543-XII «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Після оформлення працівником відстрочки (у цьому випадку по догляду за інвалідом) у його військово-обліковому документі у застосунку «Резерв+» має змінитись підстава надання відстрочки.
Кадровик має бути в темі щодня – але як усе встигнути? Підключайтесь до безкоштовних вебінарів від експертів Kadroland. Ми роз’яснюємо актуальні зміни, даємо приклади, відповідаємо на ваші запитання наживо
Підприємство побачить відповідну зміну на порталі Дія: статус працівника з заброньованого зміниться на не підлягає бронюванню.
Після цього підприємство зможе забронювати іншого працівника.
👌 Сервіс «Особистий Консультант» — це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.
Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».
Джерело: kadroland
Статті та консультації на тему:
Квота на бронювання: чи доведеться анулювати бронь і як сумісники впливають на кількість
Бронюємо по-новому: військовозобов’язаний на обліку в СБУ / розвідці
Нова постанова КМУ: повістки у Резерв +, відстрочки, ВЛК не для всіх
Відстрочка від мобілізації завершується 08.05.2025: чи потрібно працівнику знову звертатися до ТЦК