Держпраці анонсує підвищення розміру мінімальної заробітної плати

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 1 квітня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати у місячному розмірі становитиме 8000 грн, у погодинному розмірі – 48 грн

Мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.


Мінімальна заробітна плата встановлюється одночасно в місячному та погодинних розмірах.


Відповідно до ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 1 квітня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати:


  1. у місячному розмірі становитиме 8000 грн;
  2. у погодинному розмірі – 48 грн.
У зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати підлягають перерахунку розміри тарифних ставок і посадових окладів для суб’єктів господарювання, умови оплати праці яких визначені виходячи із розміру мінімальної заробітної плати

Прожитковий мінімум не зміниться і залишиться чинним до кінця поточного року в такому розмірі:


  1. для дітей віком до 6 років – 2563 грн;
  2. для дітей віком від 6 до 18 років – 3196 грн;
  3. для працездатних осіб – 3028 грн;
  4. для осіб, які втратили працездатність – 2361 грн.


Загальний показник прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць – 2 920 грн.


У Держпраці нагадали, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та ФОПів.


Отже, розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати (ст. 3-1 Закону України «Про оплату праці»).


Фахівці Держпраці додали, що недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, є грубим порушенням трудового законодавства, за яке роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу – у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.

Наразі розмір штрафу складає – 14200 грн, а з 01.04.2024 – 16000 грн, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення

Про умови звільнення від відповідальності ми розповідали тут.


Джерело: Держпраці