Варіанти ознайомлення працівників із підвищенням окладу

👇 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь 🕵️

На підприємстві працює 8 працівників на мінімальному окладі. З квітня 2024 року розмір окладу зростає. Яким чином ознайомити працівників з підвищенням?

У разі збільшення посадового окладу у штатному розписі, роботодавець повинен ознайомити працівника із таким підвищенням. Є три варіанти, як це зробити.


Нові розміри окладів зазначають в штатному розписі.


Штатний розпис - знеособлений документ, тому ПІБ конкретних працівників, які обіймають відповідну посаду, у штатному розписі не вказують.


Працівників ознайомлюють із наказами, в яких вони згадуються. Так, відповідно до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 22.06.2015 № 1000/5, з розпорядчим документом з кадрових питань (особового складу) обов’язково ознайомлюють згаданих у ньому осіб, які на першому примірнику документа чи на спеціальному бланку проставляють свої підписи із зазначенням дати ознайомлення.


Відповідно працівників не потрібно ознайомлювати із наказом про затвердження штатного розпису. Але у разі збільшення посадового окладу у штатному розписі, роботодавець повинен ознайомити працівника із таким підвищенням.


На практиці можливі такі варіанти ознайомлення:


  1. на підставі наказу про внесення змін до штатного розпису або затвердження нового штатного розпису видаються індивідуальні накази для кожного працівника стосовно збільшення розмірів їх окладів. У свою чергу працівник ознайомлюється із таким індивідуальним наказом, про що ставить свій підпис на ньому;
  2. до наказу про внесення змін до штатного розпису складається лист із ознайомленням працівника про підвищення йому окладу під підпис.


Ще один варіант – розробити індивідуальні повідомлення про підвищення розміру окладу та надати такі повідомлення кожному працівнику окремо.


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.

Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал»«Преміум» або «Преміум ПРО».


Джерело: kadroland


Статті на тему:


Локальні документи – штатний розпис, графік відпусток, ПВТР: що перезатвердити/оновити для 2024 року

Штатний розпис для 2024 року: ТОП-10 важливих правил

Штатний розпис-2024: правила розробки та складання