👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, потрібно.
ЗДО повинні зберігати копії табелів обліку робочого часу працівників для контролю та забезпечення виконання вимог трудового законодавства. Централізована бухгалтерія використовує табелі для нарахування заробітної плати, тоді як збереження цих документів у закладі освіти (як окремої юридичної особи) необхідне для:
- перевірки та контролю з боку інспекцій праці;
- розв'язання спірних питань, пов'язаних з обліком робочого часу працівників;
- виконання вимог щодо збереження кадрових документів.
Вебінари – це не лекції. Це ваша підтримка у щоденній роботі. Зареєструйтесь просто зараз і отримайте максимум користі у форматі, який зручно дивитися навіть під час обіду
Так, відповідно до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 12.04.2012 № 578/5 термін зберігання табелів обліку робочого часу – 1 рік. Водночас табелі, наряди працівників, задіяних на роботах зі шкідливими умовами праці зберігаємо 75 років.
Більше про ведення табеля обліку робочого часу читайте тут.
👌 Сервіс «Особистий Консультант» — це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.
Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Табель обліку використання робочого часу
Положення про облік робочого часу
Довідник кадровика:
Статті на тему:
Табель обліку використання робочого часу: важливі акценти для 2025 року