👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Відповідно до п. 2 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів і форми такого документа» № 559 від 16.05.2025 військово-облікові документи, оформлені до набрання чинності цією постановою, вважаються дійсними на всій території України до видачі військово-облікового документа нового зразка (далі – Постанова КМУ 559).
Відповідно до п. 9 Порядку, затвердженого Постановою КМУ 559, військово-обліковий документ в електронній формі (у тому числі роздрукований) та військово-обліковий документ у паперовій формі мають однакову юридичну силу.
Військовий облік викликає більше запитань, ніж відповідей? Звертайтесь до персонального Консультанта з ВО. Ви отримуєте не просто пораду – а постійну підтримку, перевірку документів, відповіді на будь-які питання. І все це – анонімно!
Отже, з моменту видачі нового (електронного) документу, який має таку ж силу, як паперовий, слід використовувати дані електронного документу.
Інформація, що міститься в Резерв + військовозобов’язаного відповідає інформації про нього у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних і резервістів. Отже, саме цю інформацію слід вносити до списків персонального військового обліку.
👌 Сервіс «Особистий Консультант» — це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.
Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».
Джерело: kadroland
Статті та консультації на тему:
Нова постанова КМУ: повістки у Резерв +, відстрочки, ВЛК не для всіх
Відстрочка від мобілізації завершується 08.05.2025: чи потрібно працівнику знову звертатися до ТЦК
Військовий облік працівників з окупованих територій: коли і куди ставати на облік
Військовозобов’язаний у «Резерв+», але непридатний за паперовим ВОД: що враховувати