👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Коригуючий табель, як правило, містить лише зміни.
Табель обліку використання робочого часу (далі – Табель) використовується для обліку кількості відпрацьованого робочого часу працівників. Типова форма Табеля затверджена наказом Державного комітету статистики України від 05.12.2008 № 489 (типова форма № П-5).
Основне правило коригування Табеля: виправлення та підчистки заборонені. Якщо необхідно внести зміни до Табеля, який вже був переданий до бухгалтерії та на його підставі було нараховано зарплату, то виправлення роблять через коригуючий Табель. Це означає, що потрібно сформувати окремий Табель (окремий аркуш від Табеля поточного місяця), в якому зазначити дату заповнення та місяць (період), який підлягає коригуванню. І вже на основі такого Табеля здійснюється коригування зарплати.
Шукаєте перевірену кадрову інформацію? Наші довідники – завжди актуальні та оновлюються відповідно до законодавства
Тобто, якщо потрібно внести виправлення щодо одного працівника, то створюється окремий коригуючий табель лише з інформацією про цього працівника, а не змінюється весь загальний табель.
👌Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.
Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Табель обліку використання робочого часу
Статті та консультації на тему:
Коригування Табеля обліку робочого часу: ТОП-5 ситуацій
Як у табелі фіксувати відпрацювання неповних годин