Порядковий номер місця трудових відносин для оперативних відомостей до ПФУ — визначити легко

👇 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️

Де можна знайти / отримати порядковий номер місця трудових відносин (унікальний номер підприємства) для оперативного подання відомостей до ПФУ?

Під порядковим номером місця трудових відносин розуміють послідовність серед роботодавців для конкретної фізичної особи.


Так, коли ви є п'ятим роботодавцем для цієї фізособи, то в полі «Порядковий номер місця трудових відносин» вказуємо цифру «5».


До такого висновку нас підштовхує застосування аналогічного поля «Порядковий номер місця трудових відносин» у функціоналі «Відомості про трудові відносини з робітниками (трудова книжка)».


Так, під час оцифрування трудових книжок нумерація мала стартувати з «1». При цьому один і той саме номер місця роботи можна було проставити у кількох записах, які відповідають одному підприємству (установі, організації). І навіть якщо в трудовій книжці є записи про роботу в одного роботодавця, але в різний період часу, то всі їх показуємо з одним і тим самим номером.


Але ж у функціоналі «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)» / «Повідомлення про зміни в трудових відносинах» ми заповнюємо відомості саме про трудові відносини у себе на підприємстві. То що нам потрібно визначити кількість попередніх роботодавців? Як це зробити?

З трудової книжки чи її скану, або витягу з ЕТК визначте, яким за порядком ви є роботодавцем для працівника. Це і буде порядковий номер місця трудових відносин на вашому підприємстві

До речі цілком може бути, що у паперовій трудовій книжці не буде зазначено те чи інше місце роботи, натомість в ЕТК воно буде. Тож радимо звіритися з усіма джерелами.


Також не виключено, що трудова книжка працівника досі не оцифрована. У такому разі ви можете це зробити через функціонал порталу ПФУ «Відомості про трудові відносини з робітниками (трудова книжка)».


Визначений вами номер місця роботи для працівника не змінюватиметься для вашого підприємства.


І ще. Якщо ви раптом помилились, не страшно. Таку помилку ПФУ виправляє самостійно, коли опрацьовує звернення.


👌 Сервіс «Особистий Консультант» це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.

Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».


Джерело: kadroland

 

Статті та консультації на тему:


Відомості про працівників до ПФУ для цілей бронювання: хто подає і як це зробити

Хто має подавати до ПФУ «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)»

Кого слід визначити відповідальним за подання оперативних відомостей до ПФУ