ВЛК для обмежено придатних: кого оштрафують після 5 червня, а кого – ні

Сьогодні – останній день, коли військовозобов’язані з обмеженою придатністю можуть пройти повторну військово-лікарську комісію. Тим, хто проігнорує вимогу, загрожує адмінвідповідальність.Проте для тих, хто вже подав документи, процедура буде завершена без санкцій

1779

Міністерство оборони не планує подовжувати термін проходження повторної військово-лікарської комісії (далі – ВЛК) для військовозобов’язаних із обмеженою придатністю. Про це в ефірі Радіо Свобода (проєкт Свобода LIVE) 4 червня заявив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.

Наскільки мені відомо, поки що не йдеться про продовження цього терміну

За словами Лазуткіна, ті, хто не пройде ВЛК до 5 червня включно, будуть вважатися такими, що порушили правила військового обліку в особливий період. Водночас люди, які розпочали цей процес, зможуть його завершити. Дмитро Лазуткін сказав:

Люди, які розпочали вже цей процес, вони зможуть пройти військово-лікарську комісію і отримати свій новий статус. Це не є аж так критично, всі з розумінням ставляться до ситуації. Тих, хто не пройшов військово-лікарську комісію, будуть класифікувати як людей, які порушили правила військового обліку в особливий період. І відповідно до них буде застосовуватися 210 стаття Кодексу України про адміністративні правопорушення. На жаль, є велика кількість людей, які в принципі, не виявили такого бажання і вирішили залишатися в сірій зоні


Джерело: Радіо Свобода


Від редакції: Як отримати направлення на ВЛК через «Резерв+» та як оскаржити висновок ВЛК читайте тут і тут.


Стаття на тему:


ВЛК до 5 червня: залишилось кілька днів і багато запитань

1779

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

3

277

4

3838

5

96

1

50

2

1794

2

18287

1

80

3

1213

4

190

3

91

3

507

6

2146

3

100

2

77

2

63

4

733

6

41497

2

81

12

22961

2

500