Новини та статті

Всього: 10348

Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час
Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час

26 квітня

12

79212

Ви оперуєте неправдивою інформацією. І забігаєте завжди наперед, наводячи лишній шум. Це, як мінімум, не професійно!
5

6696

Кадроленд! на підприємстві через звільнення скоротилась кількість військовозобовʼязаних тим самим відсоток зменшився і Ви пропонуєте підприємству розбронювати, а причину ви вказали перевищення! На момент бронювання на підприємстві скоріш відсоток був той що можна було бронювати. А зараз після звільнень ні . Так може все ж таке НІ!?

25 квітня

5

1520

Вітаю! За який період потрібно надавати соц.відпустку, якщо працівник надав документи, що підтверджують право на таку відпустку через декілька років після прийняття на роботу. З моменту подання заяви чи за весь період роботи?
7

2201

Відправляю регулярно дод.4 і супровідні до ТЦК. Один раз не поставили печатку на супровідному листі. ТЦК не прийняли такий лист і не прийняли дод.4., прислали лист про те, що нема печатки підприємства. Відправляла повторно

24 квітня

8

2496

Дійсно, що важлива зміна щодо страхового стажу: коли звітність подана та суми нараховані, такий період зараховується до стажу навіть у разі фактичної несплати внесків. Але це мало б бути прописано ще в 2011 р., коли було введено ЄСВ. На жаль, через помилки роботодавців, бухгалтерів, кадровиків страждають застраховані особи (((
7

374

Щодо наказу про скорочення строку випробування. він, на мій погляд, складений не зовсім правильно та логічно.

в описовій частині повинен вказуватися повний строк випробування. а потім "в зв'язку з успішним виконанням роботи (якої? взяти інформацію з доповідної)

наказую:

скоротити строк випробування на 1 місяць ( і чифрами визначити кіцевий термін).

от тоді і кадрам, і бухгалтерії, і самому пану трофіменку буде ясно.
9

19938

Підкажіть чи потрібно в списки вносити кожні три місяці дату відстрочки ? і брати кожного разу роздруківку? чи можна вести за :до кінця бронювання,адже це і є вказано в роздруківці
Усі публікації10348
Новина6585
Стаття1407
Консультація2089
Мінікурс191
Розваги15
АІ-Консультація61
Теми
Бронювання985
Випробовувальний термін34
Відповідальність / Перевірки447
Відпустки663
Відпустки на дітей180
Відпустки навчальні14
Відпустки неоплачувані104
Відрядження45
Військовий облік1288
Воєнний стан173
Головне за тиждень73
Держслужба, ОМС91
Діловодство380
Дія58
Електронний кабінет50
Звільнення472
Звітність77
Інше659
Календар кадровика68
Калькулятори / розрахунки11
Класифікатор професій119
Колдоговір24
Лікарняні / Страховий стаж340
Медогляди202
Медперсонал45
Мобілізовані / Добровольці ТРО163
Оплата праці371
Освітяни59
Особливі працівники327
Охорона праці172
Письмові трудові договори80
Посадові інструкції67
Прийняття355
Ранковий кадровик587
Робочий час207
Скорочення48
Соціальне страхування / Пенсії338
Сумісництво67
Табель36
Трудова книжка461
Трудовий кодекс39
Умови праці369