
Фахівці Держпраці нагадали роботодавцям, що відповідно до вимог постанови КМУ від 17.06.2015 №413 повідомлення про прийняття працівника на роботу необхідно подавати до органів Державної податкової служби після видання наказу про прийняття на роботу, але до фактичного допуску працівника до виконання трудових обов’язків.
Повідомлення подається за встановленою формою, переважно засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису
Водночас повідомлення не подається щодо керівника підприємства, оскільки відповідні відомості надходять до ДПС з Єдиного державного реєстру.
Також його не потрібно подавати у разі внутрішнього переведення працівника на іншу посаду в межах одного підприємства.
Несвоєчасне подання повідомлення або його неподання є порушенням законодавства про працю та може стати підставою для застосування фінансових санкцій.
Джерело: Держпраці
Статті та консультації на тему:
Укладення трудового договору з директором: враховуємо особливості
Прийняття нового працівника: ТОП-5 ризикових ситуацій для роботодавця
Шпаргалка при прийомі на роботу: коли обов’язково повідомляти податкову та ТЦК
Повідомлення про прийняття з помилкою в наказі: що робити і чи буде штраф
Не повідомили ДПС про прийняття сумісника: як виправити помилку та уникнути штрафу
Хто подає повідомлення про прийняття на роботу: кадровик чи бухгалтер





















