👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Ні, у наказі завжди має бути вказана сума окладу при повній зайнятості.
Відповідно до п. 7 глави 10 розділу ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін'юсту від 18.06.2015 р. № 1000/5, у розпорядчих документах з кадрових питань у разі призначення або звільнення працівника зазначають розміри його посадового окладу відповідно до штатного розпису, надбавок та доплат.
Необхідно підібрати назву посади, перевірити код КП або ж знайти потрібну посадову інструкцію? Тоді переходьте до нашого пошукового сервісу – Класифікатор професій, в якому враховано Зміни №14!
Тож, у наказах про прийняття на роботу (хоч у довільній формі, хоч за типовою формою № П-1) завжди вказуємо повний оклад (тарифну ставку), а не місячний фонд оплати праці.
При цьому в наказі про прийняття працівника на роботу зазначають тривалість робочого часу для такого працівника і вказують, що оплата здійснюється пропорційно відпрацьованому часу.
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Наказ про прийняття на роботу за основним місцем за строковим трудовим договором (П-1)
Наказ про прийняття за основним місцем роботи на умовах неповного робочого тижня
Статті та консультації на тему:
Процедура прийняття на роботу: 5 кроків до оформлення трудових відносин
Чи потрібно у наказі про прийняття на роботу зазначати розмір окладу