👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Чіткого механізму заповнення Журналу обліку не встановлено.
Постійні перевірки та нові вимоги до ВО – стрес? Ми готові підтримати вас на кожному кроці. Ваш Консультант з ВО чекає запитання.
Форма Журналу обліку результатів перевірки стану військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, звіряння їх облікових даних з даними районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (органів СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів) (далі – Журнал обліку) наведена в додатку 9 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 №1487.
Чіткого механізму заповнення Журналу обліку Порядком №1487 не визначено. При цьому звіряння з ТЦК працівника має певні особливості, оскільки фактично відбувається дистанційно.
Враховуючи практичний досвід, заповнювати його можна наступним чином:
- у графі 1 «Дата перевірки (звіряння)» зазначити дату направлення витягу зі Списків до ТЦК;
- у графі 2 «Найменування посади, ініціали (ініціал власного імені) та прізвище особи, яка провела перевірку (звіряння)» зазначити найменування ТЦК та СП, з яким було проведено звіряння; прізвище ім’я та по батькові військовозобов'язаного(их), щодо якого(их) проводилося звіряння; вихідний номер супровідного листа;
- у графі 3 «Результати проведеної перевірки (звіряння), недоліки, висновки та пропозиції» після отримання відповіді зазначити дату та результати звіряння. Наприклад, «21.04.2025 звірено без зауважень» або «Звірено 21.04.2025. Українця Т.Г. викликати для уточнення даних». У дужках зазначають дату та вхідний номер відповіді;
- у графі 4 «Рішення керівника» зазначити рішення керівника. Якщо зауважень немає, можна написати «Для врахування в роботі». Якщо за результатами звіряння винесено зауваження або припис, варто написати «Направити до ТЦК для уточнення даних» або «Направити до ТЦК для отримання відповідного ВОД» (залежить від того, які саме недоліки виявлено);
- у графі 5 «Відмітка про усунення виявлених недоліків» зазначити результати усунення недоліків. Наприклад, «28.04.2025 до ВОД внесено актуальну інформацію» або «28.04.2025 оформлено відповідний ВОД». У разі відсутності недоліків відповідальна особа може зазначити «Взято до уваги» або «Враховано у роботі».
Ще один варіант заповнення Журналу обліку пропонується тут.
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку
Статті та консультації на тему:
Перевірки ТЦК: актуальні запитання та прості відповіді
Перевірки стану військового обліку: шукайте своє підприємство в плані перевірок