👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, порушення не буде. Утім само по собі формулювання краще дещо змінити.
Згідно з ч. 1 ст. 21 Закону України від 15.11.1996 № 504/96-ВР «Про відпустки» зарплату працівникам за весь час відпустки слід виплачувати до початку відпустки, якщо інше не передбачено законодавством, трудовим або колективним договором. Таким чином, зазначення в заяві формулювання «З виплатою відпускних в авансові/зарплатні виплати погоджуюсь» може бути юридично правильним, але для уникнення можливих порушень законодавства ми, все ж таки, рекомендуємо використовувати інший варіант формулювання: «Заробітну плату за період відпустки прошу виплатити мені в найближчий день виплати зарплати».
Потрібен зразок документа? У нашому розділі «Документи» – все, що треба кадровику. 5800+ шаблонів, які завжди під рукою!
І ще одне: такі випадки повинні бути поодинокими, а не масовими для всіх працівників, щоб уникнути потенційних ризиків.
👌 Сервіс «Особистий Консультант» — це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання. Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Наказ про надання щорічної основної відпустки (за заявою)
Наказ про надання щорічної основної відпустки (зведений)
Наказ про надання щорічної основної відпустки працівнику суміснику
Статті та консультації на тему:
Заява на відпустку: рукописна чи надрукована
ТОП 3 документи, щоб почати відпустку: повідомлення, заява, наказ