Чи повідомляти ТЦК про встановлення суміщення та прийняття, як внутрішнього сумісника

👇 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️

Чи потрібно повідомляти в ТЦК, про те, що працівникові встановлено суміщення, а також якщо приймаємо внутрішнього сумісника на 0,25 ставки?

Коли йдеться саме про суміщення, тобто працівник виконує додаткову роботу в той самий час що й основну роботу та отримує доплату за таку роботу. У такому разі повідомлення до ТЦК про зміну облікових даних подавати не потрібно.


Якщо ж із працівником укладаєте окремий трудовий договір за сумісництвом, то маєте знати наступне. Військовому обліку підлягають працівники, які працюють за основним місцем роботи й працівники, які працюють за сумісництвом. Вказували на це й фахівці Головного управлінні персоналу Генерального штабу ЗСУ у листі від 22.03.2023 № 321/ЗПІ/114. При цьому для внутрішніх сумісників виключень не передбачено.


Отже, про прийняття на роботу за сумісництвом слід повідомляти ТЦК. Для цього надішліть ТЦК повідомлення про зміну облікових даних за формою із додатку 4 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затверджений постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487.


👌 Сервіс «Особистий Консультант» це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.

Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».


Джерело: kadroland


Шаблони та зразки документів:


Повідомлення про зміну облікових даних військовозобов’язаних працівників (додаток 4)


Статті на тему:


Повідомлення при зміні облікових даних військовозобов’язаного, призовника, резервіста (заповнюємо додаток 4)

ТОП-5 відповідей щодо ведення Списків військового обліку