👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, сумісників можна бронювати, так само як і основних працівників. При цьому, кількість робочого часу (повний/неповний робочий час) не впливає на можливість бронювання. Головне, щоб це був штатний працівник і по ньому вчасно були подані оперативні відомості до ПФУ. Також у разі бронювання сумісника важливо приділити увагу дотриманню зарплатного критерію (зарплата не нижча за 20000 грн).
Щодо врахування сумісників до кількості військовозобов’язаних для підрахунку квоти, то жодних обмежень немає. Сумісників можна враховувати до кількості військовозобов’язаних, так само як і основних працівників.
Персональний Консультант з ВО вже готовий допомагати! Письмові та усні консультації, перевірка Ваших документів БЕЗ-ЛІ-МІТ-НО! Конфіденційність Ваших звернень гарантуємо!
Нагадаємо, що до кількості військовозобов’язаних для підрахунку квоти для бронювання не включаються військовозобов’язані жінки незалежно від того, працюють вони за основним місцем роботи чи за сумісництвом.
Джерело: kadroland
Калькулятор:
Середня зарплата для бронювання
Статті та відео на тему:
Нова критичність, швидке анулювання та (пере)бронювання: що і для кого зміниться після 28.02?
Підприємства, що можуть забронювати працівників, і підстави для отримання критичності
Бронювання в Дії з 22.01 до 01.03: від анулювання до перебронювання
Бронювання без звіряння не можливе
Втрата «критичності» та бронювання працівників після 20 лютого і 6 місяців без бронювання
Звіряння списків з ТЦК та отримання критичного статусу для бронювання працівників
Як статуси «У розшуку» та «Порушення правил ВО» впливають на бронювання